Výsledky 9. ročníku

Hlavní závod

Pro příznivce Mimoňského triatlonu, kteří neměli možnost nahlédnout do výsledků závodu, přináší firma Apachi podrobné výsledky na adrese https://www.sportt.cz/racesResults/resultlist/863 (tento odkaz nemusí fungovat ve starších verzích IE).

První fotografické příspěvky od Milana Kabeše naleznete zde.

Další fotografie od paní Adamcové naleznete zde.

Fotografie od Tomáše Slavaty z dětských závodů naleznete zde.

Výsledky dětských duatlonů a triatlonů

Duatlon 2019

Kategorie: Chlapci 2012 a mladší
1. Janeček Tomáš
2. Jahn Michael
3. Nemeth Adam
(4. Sutr Vít, 5. Šámal Denis, 6. Desenský Mathyas, 7. Kasal Martin Olivier, 8. Port František)
Kategorie: Dívky 2012 a mladší
1. Vobrová Ida
2. Böse Patricie
3. Janečková Eliška
(4. Šteffl Alice, 5. Ludwigová Justýna)
Kategorie: Chlapci 2010-2011
1. Šlambor Martin
2. Jahn Bohumil
3. Grešl Alexandr
(4. Fuksa Ondřej, 5. Šámal Max)
Kategorie: Dívky 2010-2011
1. Vobrová Linda
2. Ženková Barbora
3. Kasalová Šárka Michaela
Kategorie: Chlapci 2008-2009
1. Sutr Jan
2. Kmoch Štěpán
3. Šlambor Martin
(4. Olšar Robert, 5. Dörner Jakub)
Kategorie: Dívky 2008-2009
1. Bechyňová Viktorka
2. Vobrová Linda
3. Nováková Viktorie
Kategorie: Chlapci 2006-2007
1. Böse Adam
2. Štěpán Ondřej
3. Podhaiský Ondřej
(4. Hašlar Přemysl, 5. Kubát Karel, 6. Talacko Oskar, 7. Hellier Bruce, 8. Šimůnek Štěpán, 9. Kolík Kristián, 10. Konopiský Daniel, 11. Bubaň František, 12. Řezanka Tomáš, 13. Tichý Martin, 14. Geleta Šimon, 15. Talacková Olivie, 16. Brom Koloman)
Kategorie: Dívky 2006-2007
1. Mikolášková Heda
2. Šimůnková Šárka
3. Hantová Sofia
(4. Drozenová Bára, 5. Nováková Jarmila, 6. Drozenová Eva, 7. Doležalová Kristýna, 8. Tichá Anna, 9. Nováková Viktorie)
Kategorie: Chlapci 2004-2005
1. Franta Lukáš
2. Hašlar Matyáš
3. Chládek Matěj
(4. Chládek Jan)
Kategorie: Dívky 2004-2005
1. Mejsnarová Sára
2. Horáková Barbora
3. Melíšková Barbora
(4. Nováková Sára)
Kategorie: Chlapci 2002-2003
1. Jareš Patrik
2. Brom Marián
Kategorie: Dívky 2002-2003
1. Ryšavá Vendulka

Comments are closed.

Partneři

Jiskra Mimoň

Město Mimoň

Liberecký kraj

ČTA

Adient

Enervit

Kofola

Poháry Bauer