Výsledky 11. ročníku

Hlavní závod

Pro příznivce Mimoňského triatlonu, kteří neměli možnost nahlédnout do výsledků závodu, přináší firma Apachi podrobné výsledky na adrese https://www.sportt.cz/racesResults/resultlist/1061.

(tento odkaz nemusí fungovat ve starších verzích IE).

První fotografické příspěvky od fotografa Lukáše Hubálka naleznete zde.

Další snímky od Petra Novotného naleznete zde.

Výsledky dětských závodů

Dětské duatlony 2021

Benjamínci rok nar. 2014 a mladší

  1. Škobrtal Michal
  2. Šámal Denis
  3. Šteffl Adam
    (Desenský Mathyas, Jindra Šimon, Kasal Oliver, Mohelský Lukas, Cepák Kryštof)

Benjamínky rok nar. 2014 a mladší

  1. Šteffl Alice
  2. Mohelská Sofie
  3. Krušinová Nina
    (Dvořáková Johana, Kasalová Amálie, Marxová Markéta

Žáci 8-9 let rok nar. 2013 – 2012

  1. Paluska Martin
  2. Sutr Vít
  3. Čunát Filip
    (Knespl Petr, Istomín Maxim, Řepka Štěpán, Řepka Miroslav)

Žačky 8-9 let rok nar. 2013 – 2012

  1. Krušinová Anděla
  2. Suchardová Justýna
  3. Dvořáková Anežka

Žáci 10-11 let rok nar. 2011 – 2010

  1. Hoffmann Šimon
  2. Dvořák Vojtěch
  3. Fuksa Ondřej
    (Hammer Adam, Beňák Justin, Tomáš Daniel, Klaban Martin, Šámal Max)

Žačky 10-11 let rok nar. 2011 – 2010

  1. Paříková Adéla
  2. Vobrová Linda
  3. Beňáková Bohuna

Mládežnické triatlony

Mladší žáci rok nar. 2009 -2008

  1. Volf Štěpán
  2. Podhajský Ondřej
  3. Hellier Bruce
    (Duck Samuel, Olšar Robert, Vinš Antonín, Vencálek Ondřej, Musil Františk, Manhart Jakub, Anděl David, Zdražil Christian)

Mladší žákyně rok nar. 2009 -2008

  1. Sedláčková Stella
  2. Kraumanová Lucie
  3. Tůmová Kateřina
    (Nováková Viktorie, Gollová Eliška, Horniaková Aneta)

Starší žáci rok nar. 2007 -2006

  1. Hašlar Přemysl
  2. Hoffann Ondřej
  3. Vinš Josef
    (Žiga Marian, Dlask Marek, Brom Koloman, Tomáš Jaroslav)

Starší žačky rok nar. 2007 -2006

  1. Knejzlíková Tereza
  2. Nováková Jarmila
  3. Čunátová Tereza

Comments are closed.

Partneři

Jiskra Mimoň

Město Mimoň

Liberecký kraj

ČTA

Adient

Cyklo spin

Enervit

Kofola

Poháry Bauer